Misja w Kamieńcu Podolskim – Ukraina

Marcowa misja w Kamieńcu Podolskim za nami! Pojechaliśmy (z Poznania 1000 km, z Warszawy 650 km) na weekend! Opowiedzieliśmy o Panu Jezusie! I wróciliśmy tak pełni radości i entuzjazmu, że tylko Duch Święty mógł być tego sprawcą:) Zaproszenie, które dostaliśmy w grudniu, kierowała do nas obecna w Kamieńcu grupa Odnowy w Duchu Świętym, a w lutym proboszcz Sanktuarium Najświętszego Serca Pana Jezusa poprosił nas o pomoc w prowadzeniu rekolekcji parafialnych – było więc co robić. W piątek i w sobotę mówiliśmy do parafian o adoracji Najświętszego Sakramentu i o modlitwie w rodzinie, a w niedzielę po wszystkich mszach świętych dzieliliśmy się świadectwem naszego życia w bliskości Pana Jezusa. Nic skomplikowanego:) Spędziliśmy też dużo czasu z grupą Odnowy w Duchu Świętym. Modliliśmy się razem, rozmawialiśmy i dzieliliśmy się naszą obecnością we Wspólnocie Emmanuel. Ten czas zaowocował podjęciem przez nich bardzo konkretnych, dobrych postanowień.

Okazało się też, że po 16 godzinach podróży, odpoczynek wcale nie jest potrzebny i dzięki temu udało nam się zwiedzić kawałek miasta.

We wszystkich ludziach, miejscach, spotkaniach, rozmowach i powierzonych nam intencjach niech Pan Bóg będzie uwielbiony.

Start typing and press Enter to search