img-20230827-wa0076

Kiedy?

Terminy wyjazdów:

I TURNUS: 22-29 CZERWCA 2024 (sobota – sobota)
Ośrodek wypoczynkowo-rekreacyjny TOTUS TUUS , Zembrzyce (góry)
Koszt całego pobytu:
– osoba dorosła –  1170 zł
– dzieci* powyżej 10 lat –  1170 zł
– dzieci* poniżej 10 lat – 585 zł

Zapisy będą dwuetapowe:
Etap 1 – do 31 stycznia 2024 roku
Osoby zainteresowane uczestnictwem w WzPB prosimy o wysłanie zgłoszenia Waszej rodziny pod adres: wakacjezpb@gmail.com ze wskazaniem:
– danych osobowych
– liczby i wieku dzieci (w latach)
– informacji, czy Wasz wyjazd na WzPB jest już pewny, czy jest uzależniony od jakichś okoliczności (zgoda na urlop w pracy, środki finansowe, inne)
Etap 2 (marzec/kwiecień 2024 roku)
W tym okresie będziemy Was prosić o wypełnienie szczegółowego formularza zgłoszeniowego i wpłatę zaliczki
Więcej informacji:


II TURNUS: 21 – 27 SIERPNIA 2024
(środa – wtorek)
Dom RF Misjonarzy Krwi Chrystusa w Swarzewie (nad Bałtykiem, 60 km od Gdańska, 10km od Pucka, 5km od Władysławowa)
Koszt całego pobytu:
– osoba dorosła –  1050 zł
– dzieci* powyżej 10 lat –  875 zł
– dzieci* 3-10 lat – 700 zł
– dzieci* do 3 lat – 70 zł**
* wiek dziecka na dzień rozpoczęcia turnusu
** bez osobnego łóżka i talerza

Zapisy poprzez formularz: Wakacje z Panem Bogiem 2024

Więcej informacji:

Nasza Misja

Od 2003 roku Wspólnota Emmanuel organizuje „Wakacje z Panem Bogiem” – rekolekcje dla rodzin z dziećmi. Zapraszamy na nie całe rodziny: mamę, tatę i (najchętniej!) wszystkie dzieci – niezależnie od wieku. Mogą też przyjechać małżeństwa, które dzieci nie mają lub takie, które dzieci już odchowały. Pragniemy, by był to czas wspólnego, radosnego przeżywania wakacji z Panem Bogiem. A zatem, by było w nim miejsce zarówno na wędrówki, wycieczki, zabawy jak i na modlitwę, wysłuchanie konferencji oraz podzielenie się doświadczeniami z innymi rodzinami. Czas ten pomaga nam wzrastać w wierze i umacniać miłość w rodzinie.

Jak spędzamy czas?

Każdy dzień rozpoczynamy radosną modlitwą uwielbienia z dziećmi. Później, rodzice uczestniczą w przedpołudniowym programie rekolekcyjnym (konferencja, adoracja, Msza św.), a dzieci – w zajęciach odpowiednich do ich wieku. Konferencje dotyczą życia z Bogiem na co dzień – w wymiarze osobistym i rodzinnym.

Po południu znajdziemy czas na odpoczynek, na zabawy z dziećmi, na rozmowy i spotkania w małych grupach. Codziennie wieczorem zapraszamy na modlitwę osobistą przed wystawionym Najświętszym Sakramentem.

Ważny element rekolekcji stanowią całodzienne wycieczki górskie, które są okazją do odkrywania Stwórcy w pięknie przyrody i pokonywania własnej słabości.
Przez cały czas „Wakacji” są z nami kapłani, dzięki którym możemy codziennie uczestniczyć we Mszy świętej i Adoracji, a także – przystępować do Sakramentu Pojednania.

Gdzie?

Początkowo „Wakacje z Panem Bogiem” odbywały się w Choczni pod Wadowicami, następnie – przez dwa kolejne lata – u ojców karmelitów w Wadowicach. Wraz rodzinami gościliśmy jeszcze w ośrodku rekolekcyjnym, położonym na zboczu góry Śnieżnicy, w Beskidzie Wyspowym, w Częstochowie, w Olsztynie pod Częstochową, w Zembrzycach, a od 2023 poznajemy również uroki wakacji nad Bałtykiem.
W tym roku zapraszamy Was w góry do Zembrzyc i nad Morze do Swarzewa!

Start typing and press Enter to search