Forum “Ogień z Nieba” – relacja foto

Za nami wielkie wydarzenie i czas łaski. Chyba wszyscy którzy byli na Forum Ogień z Nieba wrócili do domu z radością w sercu i ogniem Ducha Świętego. Dochodzą do nas sygnały, świadectwa o tym jak Pan działał w tym czasie. Znamy młode osoby, które zapraszały swoich przyjaciół niewierzących lub takich w dużym kryzysie i którzy doświadczyli żywej obecności Boga, który nie tylko obudził w nich wiarę ale obdarzył radością i pragnieniem głoszenia go. Są tacy, którzy zaczęli chodzić do kościoła. Są nowe osoby, które zadeklarowały się, że chcą dołączyć się do domostwa młodych.
Czujemy ożywienie i powiew Ducha i to daje szczęście.
🔥🔥
🔥
Chcemy podziękować wszystkim, którzy zaangażowali się w przygotowania, w przebieg a także wsparli to dzieło finansowo lub modlitewnie. Boimy się wymieniać wszystkich, by kogoś nie pominąć. To dzieło było możliwe dzięki wspólnej pracy wielu, a Bóg nam pobłogosławił. Dziękujemy każdemu z Was.
❤❤❤
Było nas ok.1000 osób, ok.20 księży, ok. 20 kleryków i tyleż sióstr zakonnych. Transmitowały nas Dobre Media (dostępne na youtube), patronowała tvp3.
Tu można oglądnąć krótką relację:

https://szczecin.tvp.pl/36706953/forum-mlodych-ogien-z-nieba

Bogu niech będzie chwała że zmartwychwstał, działa i żyje pośród nas!

Start typing and press Enter to search