panama-z-palm
WEŹ UDZIAŁ W PRZYGODZIE!
WEŹ UDZIAŁ W PRZYGODZIE!

Światowe Dni Młodzieży to niesamowite spotkanie z Bogiem i ludźmi, wspólna modlitwa, nowe znajomości, muzyka, śpiew, radość. Czy to nie brzmi świetnie? Wielka przygoda – to idealne określenie tego czasu.
Chcielibyśmy zaprosić Was do świętowania z nami! Mimo tego, że z Panamą dzieli nas 10 tysięcy kilometrów, modlitwa na pewno nas zbliży do siebie.

WSTĘP WOLNY!
WSTĘP WOLNY!

Hymn ŚDM w Panamie mówi nam, by być jak Maryja – gotowa by wyruszyć.
Dlatego już 27 stycznia obierz kierunek Panama w Warszawie! Bądź gotów by powiedzieć „tak“, w ten sam sposób jak Ta, która jest pełna łaski.
Bądźmy razem w łączności z ŚDM spędźmy ten czas w niecodzienny sposób i zabierzmy tę iskrę do naszej codzienności. Poszukajmy wspólnie odpowiedzi na pytania:
Jak usłyszeć Boga?
Jak odpowiedzieć na wezwanie?
Jakie jest moje miejsce?

STARTUJEMY O 14:00!
STARTUJEMY O 14:00!

To będzie dla nas czas wspólnej modlitwy, Adoracji, zapoznania się z kulturą Panamy, łączenia się z młodymi w Panamie, nauki hymnu ŚDM, konferencji, tego wszystkiego czym są Światowe Dni Młodzieży. Ocieplimy trochę nasz zimowy klimat! Całość wydarzenia będzie zwieńczona uroczystą Mszą Świętą, w trakcie której wysłuchamy homilii, którą Papież tego dnia skieruje do młodych, a dzień zakończymy radosnym, muzycznym uwielbieniem.

PROGRAM
PROGRAM
ARCYBISKUP GRZEGORZ RYŚ
ARCYBISKUP GRZEGORZ RYŚ

Naszym gościem będzie Arcybiskup Grzegorz Ryś, Metropolita Łódzki, który poprowadzi konferencję w myśli motta ŚDM: „Oto ja służebnica Pańska”

MICHAŁ
MICHAŁ "PAX" BUKOWSKI

Wydarzenie poprowadzi Michał „PAX“ Bukowski – raper znany z programu TVP „Studio Raban“ .Człowiek o ogromnym sercu do młodych ludzi.

AMBASADA PANAMY
AMBASADA PANAMY

Ambasada Panamska przedstawi nam kulturę, życie codzienne oraz miejsce Kościoła w Panamie.

start
baner_logotypy-panama-w-warszawie

Start typing and press Enter to search