Od kilkunastu lat Wspólnota Emmanuel organizuje rekolekcje skierowane do rodzin z dziećmi. Pierwsze odbyły się w roku 2003 w Choczni, kolejne w Wadowicach, na Śnieżnicy w Beskidzie Wyspowym, w Częstochowie i Olsztynie w Jurze Krakowsko-Częstochowskiej. W  roku 2019 zapraszamy na  Forum Rodzin do Częstochowy.

Forum Rodzin odbędzie się przez kilka lipcowych dni: 21 – 26 lipca 2019 r, u stóp Jasnej Góry, w duchowej stolicy Polski. Podczas naszego spotkania każdy znajdzie coś dla siebie – zarówno dorośli jak i dzieci. Będzie czas na modlitwę, wysłuchanie konferencji oraz podzielenie się doświadczeniami z innymi rodzinami. Warsztaty pomogą nam poprawić nasze relacje z dziećmi, ze współmałżonkiem, a wszystko przez pryzmat relacji z Bogiem. Pomoże w tym również codzienna msza święta i adoracja.

W czasie kiedy rodzice będą zajęci, dzieci będą przebywały pod profesjonalną opieką i również będą miały swój program zajęć.

Przez cały czas spotkania będą z nami kapłani, dzięki którym będziemy uczestniczyć w codziennej Mszy św. i adoracji Najświętszego Sakramentu, a także – przystępować do Sakramentu Pojednania.

Serdecznie zapraszamy na Forum Rodzin 2019 do Częstochowy!

Szczegóły i rejestracja wkrótce!

Start typing and press Enter to search