“Bóg sam wystarczy” – weekend (12-14 stycznia 2018)

Drogie Dziewczyny,

Serdecznie zapraszamy Was na weekend uomo cerca trans Venezia “Bóg sam wystarczy”.
Będzie to dobry moment, by odsunąć się od zabiegania codzienności i słuchać Pana Jezusa mówiącego w ciszy serca.
Okazja do  donna cerca uomo Brindisi postawienia pytań o powołanie kobiety w rodzinie, w świecie, w społeczeństwie, w Kościele etc… Do zastanowienia się nad powołaniem do małżeństwa i do życia konsekrowanego. Przede wszystkim może – do przeżycia rekolekcji w ciszy, jeszcze głębszego odkrycia Bożej miłości i Bożego miłosierdzia. 
A zatem – okazja do radości:))
“Solo Dios basta!” – mówiła św. Teresa z Avila.
Bóg sam wystarczy osobie, która powierza się Jego miłości (i dzieje się tak niezależnie od powołania). 
Weekend zacznie się  uomo cerca donna Modena w piątek, 12 stycznia 2018, a skończy w niedzielę, 14 stycznia. Odbędzie się w domu księży marianów “Betlejem” 🙂  uomo cerca donna Abruzzo w Sulejówku (koło Warszawy). 
Pytanie o powołanie powinien postawić sobie każdy, proponujemy Wam ten weekend jako konkretny środek w udzielaniu odpowiedzi, by żyć darem z siebie, płonąć miłością do Boga i ludzi na takiej drodze, której On dla nas zapragnął i która jest dla nas najlepsza. 
 
Weekend przeznaczony jest  donna cerca uomo Catanzaro dla kobiet niezamężnych, od 18 do 30 roku życia, generalnie  znających choć trochę duchowość Wspólnoty Emmanuel. 

Zapisy, pytania, wątpliwości, radości itp. możecie kierować do Kasi Dzierżanowskiej (780 095 148; kdzierzanowska@tlen.pl).

Start typing and press Enter to search